Apie mus

Susipažinkime!

Mes UAB „ES BALTIC” − brandus ir kompetentingas kolektyvas. Norėtumėme pasiūlyti užsakovui vientisą paslaugų kompleksą, kuris padarys jūsų statinį gražų ir švarų, patrauklų išorėje ir šiltą viduje. Po kompleksiškai atliktų darbų įsitikinsite, kad statybos darbas atliktas nepriekaištingai, nepaliktas brokas ir pastatas yra be didelių šilumos laidumo nuostolių. Paslaugų ir darbų kompleksas gali būtų skirstomas į atskiras dalis. Reikia išsinuomoti statybinius pastolius, skirtus fasadų renovacijai ir apšiltinimui? Gal pageidautumėte išsinuomoti modulinius-pleištinius pastolius, skirtus mūrijimo ir restauravimo darbams? Gal jums reikia tik nuplauti nuo pastato fasado „amžiaus dulkes“ ar pargabenti nedidelį krovinį į statybų aikštelę, kurioje naudositės išsinuomotu bokšteliu vidaus ir išorės darbams atlikti? Galiausiai be statybos darbų komplekso siūlome atlikti termovizinius tyrimus, kurie padės įvertini tiek mūsų, tiek kolegų atliktų darbų kokybę, statiniuose išvengiant šilumos laidumo nuostolių.

esbaltic pastoliai fasadų šiltinimas fasadų montavimas aukštuminiai darbai pastolių nuoma priekabų nuoma bokštelis mobili tvora statybos technika statybos įranga klojiniai statybinis tinklas

UAB ES BALTIC savo pirkėjams suteikia galimybę:

Pirkti statybinę įrangą, įrankius, priemones gamintojų kainomis. Taip pat įmonė teikia pervežimo paslaugas į daugumą Lietuvos miestų. Parduodamos produkcijos sandėliavimas leidžia garantuoti jos pristatymą bet kokiu metu. pirkti statybinę įrangą, įrankius, priemones gamintojų kainomis. Taip pat įmonė teikia pervežimo paslaugas į daugumą Lietuvos miestų. Parduodamos produkcijos sandėliavimas leidžia garantuoti jos pristatymą bet kokiu metu.

Atsiliepimai

SIA „NORDVAL BŪVE“ vadovybė dėkoja patikimam teikėjui UAB „ES Baltic“, kuris visuomet pristato įrangą visos komplektacijos ir laiku. UAB „ES Baltic“ tiekiama aukštos kokybės įranga sėkmingai išlaikė visus būtinus bandymus. Be to, „ES Baltic“ teikia mūsų įmonei techninę pagalbą, taip pat teikia konsultacijas įrangos eksploatacijos klausimais. Bendrovės specialistai užduotis atlieka greitai ir profesionaliai. Esame pasirengę ir toliau bendradarbiauti su Jūsų įmone bendruose projektuose.

Dmitrij Osokin

Direktorius

MB „StunLT“, atstovaujamas direktoriaus Sauliaus Stunžėno, dėkoja UAB «ES Baltic" ir jos specialistams už efektyvų ir sėkmingą nestandartinių dalių, skirtų sudėtingoms statybinių pastolių konstrukcijoms, gamybą ir tiekimą. Norėtume pažymėti produktų kokybę, tikimės išlaikyti esamą partnerystę ir tolesnio abipusiai naudingo bendradarbiavimo. Linkime toliau plėstis ir pasiekti naujų aukštumų versle.

Saulius Stunžėnas

Direktorius

Nuoširdžiai dėkoju už abipusį bendradarbiavimą ir pagalbą, įsigyjant itališkos bendrovės „Boscaro“ betonavimo įrangą. Jūsų rekomenduota įranga leido mūsų įmonei gaminti kokybišką produktą. Labai vertinu jūsų entuziazmą, atsakomybę ir aukštą profesionalumą, taip pat operatyvų požiūrį modernizuojant ir šalinant trūkumus garantinio ir po garantinio aptarnavimo laikotarpiu. Linkiu jums sėkmės ir gerovės jūsų versle, ekonominio stabilumo ir pasitikėjimo savimi. Ačiū jums už naudingą bendradarbiavimą.

Petras Kalesinskas

Statybų vadovas

UAB „ES Baltic" - aukštos kokybės įrangos teikėjas. Tiekimo terminų ir įrangos specifikacijų sąlygos buvo įvykdytos nepriekaištingai, o tai rodo, kad UAB „ES Baltic“ yra patikimas partneris, galintis vykdyti savo įsipareigojimus. UAB „Argentum porto" dėkoja bendrovei „ES Baltic" už laiku pristatytą kokybišką produkciją.

Valerij Griščenko

Direktorius

UAB „ES Baltic“ atliko termovizijos darbus medicinos įrangos gaminančios įmonės gamybos patalpose. Darbai buvo atlikti pagal galiojančius statybos techninius reglamentus STR 2.05.20.:2006, laikantis techninių reikalavimų, kokybiškai ir per nustatytą terminą. Tuo pačiu metu, atliekant termovizijos tyrimą, buvo atsižvelgta į kliento pageidavimus, naudojant matavimo prietaisą Fluke Termal Imager Ti25, nustatyti statybiniai defektai ir gautos rekomendacijos, kaip pašalinti juos. Rekomenduoju.

Arnoldas Vaišvila

Gamybos vadovas

Kreipėmės į UAB „ES Baltic“ pagal rekomendaciją ir likome patenkinti bendradarbiavimo rezultatu. Įmonė UAB „ES Baltic“ užsirekomendavo save kaip patyrusią, operatyvią, kvalifikuotą komandą, kuri įvertina klientų pageidavimus ir sąžiningai atlieka savo darbą. Mes patenkinti ne tik pastolių kokybe, bet ir suteiktų paslaugų kompleksu.Tikimės su UAB „ES Baltic" tolimesnio bendradarbiavimo.

Danielius Daškevičius

Darbų vadovas

Įveskite raktinį žodį