Pastaruoju metu žaliavų kainos pasaulyje itin išaugo. Prie to prisidėjo epidemija, logistikos problemos ir t.t. Visa tai atsiliepia ir Lietuvoje, todėl pabrango ir mūsų siūlomos prekės. Šiuo metu internetinėje parduotuvėje nurodytos neteisingos (mažesnės) kainos. Labai atsiprašome, kainų pakeitimo darbai vykdomi. Dėl kainų prašome skambinti telefonu: (8-638) 90009

Jeigu Jūs planuojate pastato fasado remontą, išorinių sienų restauravimą, apdailos ar kitokius darbus aukštyje ir nežinote, kokį gamintoją ar pastolių tipą pasirinkti iš plataus gamintojų asortimento, mes pasiūlysime Jums tinkamiausią variantą. Sukomplektuosime ir pristatysime Jums nurodytu adresu. Statybiniai pastoliai – laikinas statinys iš medžio ar metalo, naudojamas statant ar remontuojant įvairių konstrukcijų statinius (fasadų montavimui, sienų mūrijimui, apdailos, cilindrinių sienų ir lubų dažymui).

altrad mostostal plus pastoliai

Parduodami tipai: fasadiniai ir moduliniai.

Fasadiniai (rėminiai) pastoliai – tinka įvairiems fasado darbams, išsiskiria paprastu surinkimu. Plačiai naudojami komercinių ir gyvenamųjų pastatų statybos, montažo, remonto, restauracijos darbams.

Fasadinių pastolių charakteristika:

  1. LENGVI IR ILGAAMŽIŠKI

Fasadiniai pastoliai pagaminti iš kokybiško aliuminio lydinio, lengvi, stabilios konstrukcijos ir patvarūs.

  1. PAPRASTAI MONTUOJAMI

Nesudėtingos konstrukcijos rėminiai pastoliai lengvai surenkami ir išrenkami.

  1. MAŽA KAINA
  1. UNIVERSALŪS

Plačiai naudojami statybos srityje nuo 2 m. iki 100 m aukštyje, pastato išorėje ir viduje.

  1. PATIKRINTA KOKYBĖ

Pagaminti ir sertifikuoti Europoje.

Fasadinių pastolių kv. m. kaina: 12.90 EUR.

Moduliniai pastoliai – naudojami pramoniniuose objektuose, sudėtingų konstrukcijų statybos, montažo, remonto, restauracijos darbams atlikti (apvalios, nestandartinės formos fasadai).

Modulinių pastolių pranašumai:

  1. LENGVI IR ILGAAMŽIŠKI

Pagaminti iš kokybiško aliuminio lydinio, lengvi, stabilūs ir patvarūs.

  1. UNIVERSALUS

Plačiai naudojami:

  • Energetikos srityje, laivų gamyboje, statybose, dirbtuvėse ir t. t. (pramoniniams objektams su vamzdinų ar/ir didelių įrengimų kiekių

cisternoms, bokštams, talpykloms (sferos, cilindro formos konstrukcijoms).

  • Remontuojant, restauruojant, statant pramonės objektus, sudėtingų konstrukcijų statinius, paminklus, reklamos ar šou verslo konstrukcijas.
  1. PATIKRINTA KOKYBĖ

Pagaminti ir sertifikuoti Europoje.

Modulinių pastolių kv. m. kaina: 12.90 EUR.

UAB”ES Baltic” yra didžiausias pastolių teikėjas Baltijos šalyse. Įmonės pagrindinė veikla, tai aukštos kokybės pastolių ir įvairios statybinės įrangos tiekimas, mažmeninė ir didmeninė prekyba. Įmonė sėkmingai gyvuoja jau 20 m. ir turi sukaupusi platų pastolių asortimentą, iš kurio pirkėjas galės rasti sau tinkamiausios modifikacijos pastolius: fasadiniai aliumininiai pastoliai, fasadiniai plieniniai pastoliai, moduliniai pastoliai.  

Rodoma 1–16 iš 316