Termovizija

Termovizija

Planuojate įsigyti namą ar butą ir norite patikrinti jo grindų, sienų, lubų kokybę? O gal įsigijote, bet prasidėjus šaltajam laikotarpiui šildomuose kambariuose vis tiek šalta? Spręsdami problemą galbūt apšiltinote būstą ar pakeitėte langus, bet tai nedavė norimo rezultato? Nesuprantate, kur yra problema? Problema paviršiaus defektuose. Plika akimi nematomų defektų buvimas patalpoje gali sukelti šilumos nuostolius. Tokiais atvejais tradiciniai sprendimai, kaip fasadų, grindų, stogo apšiltinimas, langų pakeitimas, ne visada padeda. Minėtas problemas nustato termovizija − bekontaktė objekto būklės diagnostika.

Plačiau
Pastolių nuoma

Pastolių nuoma

Savarankiškai statote ar remontuojate pastato fasadą ir šiuo metu ieškote tinkamiausių medžiagų, įrankių ir statybinių pastolių variantų? Siūlome specialiai Jums skirtą "Pastolių nuoma" paslaugą.

Plačiau
Priekabos nuoma

Priekabos nuoma

Ieškote priekabos kelionei, išvykai į gamtą? O gal kraustotės į kitą gyvenamąją vietą ir norite pervežti savo baldus ir daiktus? Remontuojate būstą ir ieškote, kaip atsivežti statybines medžiagas ir įrangą? Jeigu jūsų krovinys nedidelis ir sveria ne daugiau nei 750 kg, ir turite B kategorijos vairavimo pažymėjimą, transportavimui puikia tinka automobilinė priekaba. Kadangi priekabos brangios ir jos Jums reikia trumpam, siūlome sutaupyti pasinaudojus mūsų siūloma paslauga – priekabos nuoma.

Plačiau
Fasadų valymas

Fasadų valymas

Jūsų namo fasadas patamsėjo, vietomis atsirado pelėsiai, samanos? Lapais ar šiukšlėmis užsikimšo latakai, mėgiamas sodo takelis pasidengė purvo sluoksniu? Galvojote apie darbus, kuriuos reikėtų atlikti aukštyje, bet neturite laiko bei tam skirtų priemonių? Mintys apie namo fasado remontą ir su tuo susijusias išlaidos sukelia stresą? Turime Jums puikų pasiūlymą - "Fasadų valymas". Pasinaudoję šia paslauga išsaugosite savo namo fasado ir aplinkos pirminę išvaizdą bei funkciją.

Plačiau
Fasadų šiltinimas

Fasadų šiltinimas

Atėjus šaltajam sezonui, šildant patalpas įvairiomis priemonėmis nepavyksta išsaugoti tinkamos kambario temperatūros? Pradingstanti šiluma smarkiai padidina šilumos energijos suvartojimą ir šildymo sezonas brangiai Jums kainuoja. Ieškant taupių šilumos išsaugojimo būdų, pagalvojate apie namo apšiltinimą, bet nežinote, nuo ko pradėti? Pradėkite nuo fasado šiltinimo. Atliekant termovizijos tyrimus mes nustatėme, kad 85 % besikreipiančių klientų namai defektus turi namo fasade.

Plačiau
Aukštuminiai darbai

Aukštuminiai darbai

Planuojate atlikti montažo, remonto, plovimo ar bet kokius kitus aukštuminius darbus? Norite, kad darbai būtų atlikti greitai ir kokybiškai? Tuomet rekomenduojame pasinaudoti pramoninio alpinizmo paslauga (aukštuminiai darbai). Pramoninis alpinizmas (aukštuminiai darbai) −  tai ypatingomis technologijomis įgyvendinami aukštuminiai darbai.

Plačiau
Pastolių montavimas

Pastolių montavimas

Planuojate įsigyti pastolius, tačiau nežinote, kaip juos montuoti? Galbūt nenorite gaišti savo brangaus laiko ir manote, kad pastolius greičiau ir pigiau surinks ir išmontuos specialistai? Siūlome Jums "Pastolių surinkimas ir išmontavimas" paslaugą. Mes garantuojame patrauklias kainas, efektyviai sprendžiame iškilusias problemas bei griežtai laikomės terminų.

Plačiau
Betono pilstyklės (bunkerio) nuoma

Betono pilstyklės (bunkerio) nuoma

Statote ar remontuojate pastatą ir šiuo metu planuojate betonavimo darbus?  Siūlome specialiai Jums skirtą “Betono pilstyklės (bunkerio) nuoma” paslaugą. Pasinaudoję mūsų paslauga “Betono pilstyklės (bunkerio) nuoma”, Jūs galėsite greitai, efektyviai ir ekonomiškai atlikti įvairių pastatų remonto ir statybos darbus. Jums nereikės rūpintis dėl bunkerio laikymo ir priežiūros pasibaigus statyboms.   Betono pilstyklės (bunkerio) charakteristika: Gerbiamiems […]

Plačiau

Įveskite raktinį žodį