Fasadų šiltinimas Fasadų šiltinimas

Fasadų šiltinimas

Atėjus šaltajam sezonui, šildant patalpas įvairiomis priemonėmis nepavyksta išsaugoti tinkamos kambario temperatūros? Pradingstanti šiluma smarkiai padidina šilumos energijos suvartojimą ir šildymo sezonas brangiai Jums kainuoja. Ieškant taupių šilumos išsaugojimo būdų, pagalvojate apie namo apšiltinimą, bet nežinote, nuo ko pradėti? Pradėkite nuo fasado šiltinimo. Atliekant termovizijos tyrimus mes nustatėme, kad 85 % besikreipiančių klientų namai defektus turi namo fasade. Todėl pradėti reikia nuo defektų nustatymo ir šalinimo naudojant apšiltinimo medžiagas. Kai šalta namuose, fasadų šiltinimas – pirmasis ir dažniausiai pats svarbiausias žingsnis norint išsaugoti namo vidinę temperatūrą.

 

Remiantis šilumos praradimo tyrimų duomenimis, per namų sienas prarandama 50 % šilumos, per langus ir duris − 25 %, per stogą – 15 %, per rūsio sienas ir grindis −  10 %. Tokie rezultatai rodo, kad dažnai šalčio ir skersvėjo priežastimi tampa neapšiltintos sienos. Todėl racionaliai galvojant apie šilumos išsaugojimą, būtent nuo sienų kokybės įvertinimo (pasitvirtinus „kiaurų sienų“ prielaidai − nuo pastato sienų apšiltinimo) ir reikia pradėti. Taisyklingas fasadų šiltinimas leidžia ne tik sumažinti šildymo išlaidas, bet ir išvengti drėgmės susidarymo vidinėse pastato konstrukcijose, pasiekti geros garso izoliacijos, padeda sukurti teigiamą vidaus mikroklimatą ir estetišką išvaizdą.

Mūsų profesionalūs specialistai, suteikdami garantiją,  padės Jums pasirinkti tinkamas medžiagas, apšiltins bet kokio sudėtingumo namo fasadą.

Atliekamų fasado šiltinimo darbų rūšys:

 • Fasadų šiltinimas šlapiu būdu (neventiliuojami fasadai ). Apdaila atliekama naudojant vandenį, tai yra, tvirtinmo skiedinys gaminamas su vandeniu. Čia galima priskirti visas tinko rūšis, apdailos medžiagas, kurios tvirtinamos naudojant mišinius, pvz., klinkerio plytos, dekoratyvinio akmenys, keramikinės plytelės ir t. t.
 • Fasadų šiltinimas sausu būdu (ventiliuojami fasadai). Šiuo atveju apdailos medžiagos fiksuojamos naudojant mechaniškai tvirtinamus elementus: vinis, varžtus, savisriegius, kaiščius, kleimerius ir t. t.

Darbų kaina: nuo 15 EUR už šiltinamo fasado kvadratinį metrą be PVM.

Fasadų šiltinimo pranašumai:

 • Išlaidų sumažinimas.

Apšiltinant buto, gyvenamojo namo ar biuro pastato sienas, Jūs sumažinsite išlaidas, susijusias su šildymu, namo vėdinimu, kondicionavimu.

 • Gyvenamųjų patalpų komfortišas mikroklimotas.

Akumuliuojant pastato viduje sukuriamas malonus mikroklimotas: žiemą patalpos viduje išsaugoma šiluma, o vasarą jaučiate malonią vėsą.

 • Geras atsparumas drėgmei, taikant naujas pastatų šiltinimo technologijas.

Apšildant pastatą,  naudojamos aukštos kokybės medžiagos, todėl kondensuojama drėgmė koncentruojasi sistemoje, o tai stabdo grybelių ir pelėsių augimą pastato išorėje ir viduje.

 • Apšiltintų butų, namų, patalpų puiki garso izoliacija.

Garantuoja geriausią pramoninių, biuro patalpų, nuosavų namų ir butų garso izoliaciją (juk tikrai nesinori girdėti pašalinių garsų, triukšmo, kuris kartais trukdo gyventi ir kenkia sveikatai).

 • Namo estetinė išvaizda.

Esant plačioms sienų apšiltinimo sferos galimybėms, pastato išorė tampa patrauklesnė. Galima įgyvendinti bet kokius architektūrinius sprendimus, naudojant įvairių faktūrų paviršius, dažus.

Klientų atsiliepimai:

Dėkojame UAB „ES Baltic“ už operatyvų ir kokybiškai atliktą darbą.  Planavome namo šiltinimo darbus tačiau negalėjome rasti specialistus, kurie sąžiningai ir nebrangiai atliktu namo šiltinimo darbus. Po kelių dienų paieškos su vyru išrinkome  UAB „ES Baltic“ ir nė kiek nesigailime.  Po projekto įgyvendinimo jau praėjo keli metai, o namo fasadas atrodo kaip naujas. Ačiū jums labai!

Egle Svidinskaitė

 

Dar vasara užsakėme namo apšiltinimo paslaugą. UAB „ES Baltic“ padėjo išrinkti tinkamą ir kokybišką šiltinimo medžiagą, priemones, pasirūpino statybine įranga, jos montavimu ir demontavimu. Darbus atliko greitai ir lyginant su kitais pigiai.  Šildymo sezono metu sutikrinome praeitų metų ir šių metų dujų sąskaitas. Ir įsitikinome, kad fasadų šiltinimas buvo puikus sprendimas. Nors ši žiema šaltesnė mūsų sąskaitų sumos sumažėjo 22 %.

Edvinas Jaruševičius

Grįžę į namus džiaukitės šiluma!

Turite klausimų?

Mes su malonumu į juos atsakysime! Paskambinkite mums telefonu +370 638 90009, rašykite el. paštu: info@esbaltic.lt arba užpildykite šią formą.   

  Įsigyjant fasadų šiltinimo paslaugą jums gali prireikti ir kitų paslaugų:

  Akštuminiai darbai.

  Pastolių nuoma.

  Pastolių montavimas ir išmontavimas.

  Įveskite raktinį žodį