Fasadiniai pastoliai Delta 73 suderinti su RAM1 pastolių sistema, Baumann Mostostal pastolių sistema, BAL pastolių sistema. Taip pat puikiai tinka prie MJ UNI CONNECT pastolų sistemos, Altrad Mostostal pastolių sistemos ir prie 3.07×0.73 standartinių pastolių.

Apie gamintojus:

DELTA yra viena iš pirmaujančių pastolių ir langinių gamintojų vidurio Europoje. UAB „ES BALTIC“ siūlo keturias DELTA pastolių sistemas: „Delta 70“, „Delta 65“, „Delta B70“ ir „Delta 73“, taip pat modulines pastolių sistemas „Delta Modul“, kurios skiriasi pagal dizainą ir paskirtį. Taip pat galite įsigyti UNIMAX apsaugos sistemą, kuri sukurta siekiant užtikrinti saugų darbą: aukštyje; atliekant kasinėjimo, žemės darbus; lifto remontą ar norint aptverti ar apsaugoti bet kokią kitą teritoriją.

delta fasadiniai pastoliai

Visos Delta pastolių sistemos paprastai ir tvirtai surenkamos. Tarpelemtinių jungčių ir bazių pritaikymo sprendimai atitinka taikomus ES standartus. Projektuojant  DELTA sistemas inžinieriai siekė pagrindinių tikslų;  kad pastoliai butų greitas išardomi, saugus naudojime ir ergonomiški sandėliuojant.

delta 73 pastoliai

Fasadiniai pastoliai DELTA populiarūs, kokybiški, lengvi, lengvai surenkami ir demontuojami. Pasiūlysime papildomų pastolių elementų, kurių pagalba galėsite nesunkiai surinkti sudėtingas pastolių  konstrukcijas – apeiti karnizų, baliustradų, stogų, balkonų išsikišimus, sumontuoti  darbines aikšteles jums reikalingame aukštyje, padaryti praėjimo arkas šaligatvyje. Fasadiniai pastoliai Delta 73 sistema populiari visame pasaulyje, gaminama Europoje.

 Jei turite klausimų rašykite mums į info@esbaltic.lt arba skambinkite telefonu 863890009.

Rodoma 1–16 iš 109