Fasadiniai pastoliai MJ UNI CONNECT populiarūs, kokybiški, lengvi, lengvai surenkami ir demontuojami. Pasiūlysime papildomų pastolių elementų, kurių pagalba galėsite nesunkiai surinkti sudėtingas pastolių  konstrukcijas – apeiti karnizų, baliustradų, stogų, balkonų išsikišimus, sumontuoti  darbines aikšteles jums reikalingame aukštyje, padaryti praėjimo arkas šaligatvyje.

Apie gamintojus:

MJ UNI CONNECT pastoliai yra vienas iš pirmaujančių Vokietijos pastolių gamintojų. Be trijų gerai žinomų Europos fasadinių pastolių sistemų (UNI 70/100, UNI TOP 65/100, UNI CONNECT,) kurios iš esmės gali pakeisti arba papildyti bet kokią esamą sistemą, gaminama „Ring-Lock MJ Combi“ modulinę sistemą – vieną iš ekonomiškiausių pasaulyje pramoninių pastolių sistemų. Be to, MJ CONNECT gaminių asortimente yra kederio stogo sistemos gaminiai, taip pat platūs pastolių priedų asortimentas.

Šių sistemų kokybines savybes iš esmės diktuoja standartų nuostatos. Sistemos atitinka visus oficialius reikalavimus, joms yra išduotas Vokietijos statybų inžinerijos instituto (DIBt), bendrasis statybos inspekcijos pažymėjimas. Taip pat išduoti Europos sertifikatai.

Pleišto tvirtinimas su vertikalaus rėmo U profilių, lengvai fiksuojant pastolių paklotus, padaro „MJ UNI-CONNECT“ sistemą lengvą naudojime ir greitą montavime bei demontavime. Šios raktinės funkcijos užtikrina ir sistemos saugos savybes. Kaip jungiamasis elementas tarp vertikalaus rėmo, įstrižainių ir apsauginių bėgių, pleištas su specialiu pasvirimu ir paviršiumi sukuria saugų ir stiprų prispaudimo efektą.

Pagrindiniai sistemos pranašumai:

Lengvas naudojimas. 

Greitas surinkimas.

Aukštos saugos savybės:

Specialus spaustuko užraktas saugiam sujungimui.

Galimybė transportuojamus ir sandėliuojamus krovinius saugoti ant paklotų. 

Aukštas armavimo lygis.

Mažas pastolių dalių kiekis, bet platus naudojimosi galimybių spektras.

Mediniai, plieniniai ir aliumininiai paklotai.

Atsižvelgiant į plotį paklotai dedami į U profilius dviem ar trimis sluoksniais, tai sustiprina visą sistemą ir sukuria tvirtą ryšį tarp atskirų pastolių skyrių.

Fasadiniai pastoliai MJ UNI CONNECT taip pat gali būti naudojami kaip apsauginiai ir stogo apsaugos pastoliai. Turėdama plačius ir funkciškai suderintus priedus, sistema yra lanksti, tai leidžia pastolius naudoti sunkioms užduotims atlikti. „MJ UNI-CONNECT“ pastoliai yra tiek plieno, tiek aliuminio tipo.

Jei turite klausimų rašykite mums į info@esbaltic.lt arba skambinkite telefonu 863890009.

Rodoma 1–12 iš 80