Fasadiniai pastoliai MJ UNI CONNECT populiarūs, kokybiški, lengvi, lengvai surenkami ir demontuojami. Pasiūlysime papildomų pastolių elementų, kurių pagalba galėsite nesunkiai surinkti sudėtingas pastolių konstrukcijas – apeiti karnizų, baliustradų, stogų, balkonų išsikišimus, sumontuoti darbines aikšteles jums reikalingame aukštyje, padaryti praėjimo arkas šaligatvyje. Šių sistemų kokybines savybes iš esmės diktuoja standartų nuostatas. Sistemos atitinka visus oficialius reikalavimus, joms yra išduotas Vokietijos statybų inžinerijos instituto (DIBt), bendrasis statybos inspekcijos pažymėjimas. Taip pat išduoti Europos sertifikatai. MJ UNI CONNECT yra vienas iš pirmaujančių Vokietijos pastolių gamintojų.

MJ UNI CONNECT PASTOLIAI

Pagrindiniai sistemos pranašumai:

Lengvas naudojimas. 

Greitas surinkimas.

Aukštos saugos savybės:

Specialus spaustuko užraktas saugiam sujungimui.

Galimybė transportuojamus ir sandėliuojamus krovinius saugoti ant paklotų. 

Aukštas armavimo lygis.

Mažas pastolių dalių kiekis, bet platus naudojimosi galimybių spektras.

Mediniai, plieniniai ir aliumininiai paklotai.

Atsižvelgiant į plotį paklotai dedami į U profilius dviem ar trimis sluoksniais, tai sustiprina visą sistemą ir sukuria tvirtą ryšį tarp atskirų pastolių skyrių.

Fasadiniai pastoliai MJ UNI CONNECT taip pat gali būti naudojami kaip apsauginiai ir stogo apsaugos pastoliai. Turėdama plačius ir funkciškai suderintus priedus, sistema yra lanksti, tai leidžia pastolius naudoti sunkioms užduotims atlikti. „MJ UNI-CONNECT“ pastoliai yra tiek plieno, tiek aliuminio tipo.

Jei turite klausimų rašykite mums į info@esbaltic.lt arba skambinkite telefonu 863890009.

Rodoma 1–16 iš 81