Termovizija Termovizija

Termovizija

Planuojate įsigyti namą ar butą ir norite patikrinti jo grindų, sienų, lubų kokybę? O gal įsigijote, bet prasidėjus šaltajam laikotarpiui šildomuose kambariuose vis tiek šalta? Spręsdami problemą galbūt apšiltinote būstą ar pakeitėte langus, bet tai nedavė norimo rezultato? Nesuprantate, kur yra problema? Problema paviršiaus defektuose. Plika akimi nematomų defektų buvimas patalpoje gali sukelti šilumos nuostolius. Tokiais atvejais tradiciniai sprendimai, kaip fasadų, grindų, stogo apšiltinimas, langų pakeitimas, ne visada padeda. Minėtas problemas nustato termovizija − bekontaktė objekto būklės diagnostika.

Termovizija – tai paslauga, leidžianti naudojant infraraudonųjų spindulių bangų matavimo įrangą (termovizorių) nustatyti problemines sienų, lubų, grindų, langų ir t. t. vietas, šių defektų priežastis ir veiksnius, galinčius pagerinti temperatūros ir oro pasiskirstymą patalpoje. Tyrimas atliekamas naudojant efektyviausią, tiksliausią, vienintelį Lietuvoje esantį „Fluke Thermal Imager Ti25“ termovizijos prietaisą. Amerikoje pagamintas įrenginys tiksliai užfiksuoja šiluminės izoliacijos, įvairiausius statybos medžiagų susidėvėjimus ir kitus defektus.  Termovizorius veikia fotoaparato principu, tik fiksuoja ne matomą vaizdą, o matomo vaizdo šilumos intensyvumą.

Termovizija padės nustatyti:

 • Šilumos nuotėkį ir šalčio patekimo vietas.
 • Durų ir langų montavimo defektus.
 • Izoliacijos darbų technologinius pažeidimus.
 • Statybinių medžiagų defektus.
 • Kondensato susidarymo vietas ir priežastis.
 • Šildymui naudojamų radiatorių užkimšimo vietas.
 • Kanalizacijos vamzdžių ir stogo pratekėjimo vietas.
 • Grindinio apšiltinimo sistemos defektus.
 • Elektros laidų ir jungčių perkaitimo vietas.
 • Šaldymui skirtų patalpų efektyvumą.
 • Pelėsių ir grybelių židinius ir t. t.

Teikiamos  paslaugos:

 • Daugiaaukščio namo buto termovizija.
 • Individualaus namo termovizija.
 • Gamyklos ir darbo patalpų termovizija.
 • Įrenginio termovizija.

Kada geriausiai atlikti termoviziją?

Termovizinius tyrimus geriausiai atlikti, kai pastato vidaus temperatūra yra nuo +16 iki 28 °C , aplinkos temperatūra yra nuo 0 iki -11°C (lauko ir vidaus temperatūros skirtumas turi būti ne mažesnis 15 laipsnių), todėl šiltuoju sezono metu termovizija neatliekama.

Teikiamų termovizijos paslaugų kainos:

 

Paslaugos pavadinimasKaina, EUR, be PVM
Buto termovizinis tyrimas, kai plotas 30 – 100 m²35,00 – 80,00
Gyvenamojo namo  termovizinis tyrimas, kai plotas 100 – 200 m²80,00 – 140,00
Gyvenamojo namo  termovizinis tyrimas, kai plotas nuo 200 m²nuo 140,00
Komercinių patalpų termovizinis tyrimas, kai plotas nuo 30 m²nuo 35,00
Gamyklinių patalpų termovizinis tyrimas, kai plotas nuo 30 m²nuo 70,00
Įrenginio termovizinis tyrimasnuo 20,00
Žodinė konsultacija dėl defektų ir statybos broko šalinimoNEMOKAMAI
Transporto išlaidos Vilniaus miesteNEMOKAMAI
Grupinė termovizijos paslauga*-30%

 

* – rekomenduokite šią paslaugą savo draugui, kaimynui, kolegai ar tiesiog pažįstamam ir gaukite 30 % NUOLAIDĄ bet kuriai termovizijos paslaugai.

 

Klientų atsiliepimai:

UAB „ES Baltic“ atliko termovizijos darbus medicinos įrangos gaminančios įmonės gamybos patalpose. Darbai buvo atlikti pagal galiojančius statybos techninius reglamentus STR 2.05.20.:2006, laikantis techninių reikalavimų, kokybiškai ir per nustatytą terminą. Tuo pačiu metu, atliekant termovizijos tyrimą, buvo atsižvelgta į kliento pageidavimus, naudojant matavimo prietaisą Fluke Termal Imager Ti25, nustatyti statybiniai defektai ir gautos rekomendacijos, kaip pašalinti juos. Rekomenduoju.

Arnoldas Vaišvila

Gamybos vadovas

Nupirkome 1975 metų statybos namą. Pirmą žiemą name buvo labai šalta, ieškojome priežasčių, galvojome, kad sienos ir langai kiauri, o termovizorius parodė, kad šalčio priežastis – grindis. Kai pakėlėme grindis aptikome užšalusią žemę. Mane tai sukrėtė, ką anksčiau taip namus statė? Šalčio priežastį rasti padėjo specialistas Sergejus iš http://esbaltic.lt/.

Viktorija Ražkova

Buhalterė

Nupirkome butą, šaltuoju sezonu buvo labai šalta, galvojau keisti langus, bet netyčia aptikau informaciją apie termovizija ir radau tinklapį termonuotraukos.lt . Nusprendžiau iš pradžių padaryti termoviziją. Pasirodo langus keisti nereikėjo tik išvalyti kampus, sandarinimo juostas ir mechanizmus sutaisyti. Mechanizmus Sergejus iš esbaltic.lt. sutaisė tą pačia dieną. Likau labai patenkinta, sutaupiau pinigų ir temperatūra namie padidėjo dviem laipsniais, tikrai.

Natalija Vaitkevičienė

Dizainerė

Sveiki! Likau labai patenkinta tyrimu Termovizija. Ieškojome namą ir nusprendėme prieš perkant padaryti termovizija. Buvo nustatyti statybos defektai, kuriu per pirmą apžiūrą mes nepastebėjome. Labai dėkingi Sergejui už paslaugą Termovizija, ir už tai, kad apsaugojo mus nuo nekokybiško busto pirkimo.

Laima L.

Po termovizijos tyrimo žinosite, kodėl namuose šalta ir kur pabėga šiluma!

Turite klausimų?

Mes su malonumu į juos atsakysime! Paskambinkite mums telefonu +370 638 90009, rašykite el. paštu: info@esbaltic.lt arba užpildykite šią formą.   

  Įsigyjant termovizijos paslaugą jums gali prireikti ir kitų paslaugų:

  Fasadų šiltinimas.

  Akštuminiai darbai.

  Pastolių nuoma.

  Pastolių montavimas ir išmontavimas.

  Įveskite raktinį žodį