Giluminiai vibratoriai ENAR išsiskiria savo ilgaamžiškumu, patvarumu ir ergonomišku dizainu. Turi patogias rankenas ir diržus, kombinuojami su įvairiais transmisijos velenais. ENAR giluminiams vibratoriams suteiktas Europos kokybės sertifikatas, todėl savo pirkėjams drąsiai suteikiame techninio aptarnavimo garantiją.

Daugelį metų lyderis tarp ENAR įrenginių buvo AVMU elektromechaninis giluminis vibratorius. ĮMONĖ gamindama statybininkais pamėgtus patikimus ir paprastus naudojime AVMU vibratorius, sukūrė ir pradėjo gaminti DINGO mechaninius vibratorius, kuriuos galima pavadinti pažangiausiais mechaniniais giluminiais vibratoriais pasaulyje. Įvertinant gaminių patikimumą, ergonomiką ir dizainą, DINGO vibratorius neturi konkurentų. Pastaraisiais metais ENAR pasiūlė keletą koncepcinių naujovių – HURACAN vibratorių, o po kelerių metų –  pažangiausios modifikacijos HURACAN L. Vėliau – pasaulyje vienintelį elektroninį aukšto dažnio vibratorių su nuimamu velenu SPYDER. Giluminiai vibratoriai ENAR – statybų kokybės garantas!

Apie gamintojus:

ENARCO yra Aragono įmonė, kurią 1964 m. Įkūrė inžinierius Antonio Casals su partneriais. Pavadinimas „Enarco“ yra kilęs iš ispanų kalbos žodžio „energija iš suspausto oro“, o kompanijos logotipas vaizduoja oro variklį. Nuo pat įkūrimo bendrovė visus savo gaminius pardavinėjo po prekiniu ženklu ENAR.
ENARCO savo verslą pradėjo gamindama aukštos kokybės pneumatinius įrankius. Skyrė ypatingą dėmesį vidaus ir JK rinkoms. Naudojant savo technologiją, bendrovė sukūrė naujus produktus. Bendrovė užrekomendavo save, kaip pagrindinė metalo apdirbimo įrangos tiekėja Ispanijoje ir Europos rinkoje. Įmonės klientai yra: „Mercedes“, „Seat“, „Ford“, „Renault“, „Fagor“, „Theca“, „Otsein“, „Astilleros Espanoles“ ir kt.Bendrovė sparčiai augo iki 1978 m., reaguodama į ekonominį nestabilumą šalyje, pradėjo organizacinių procesų restrukturizavimą. Nuo šio momento įmonės asortimentas tapo platesnis. Bendrovė pradėjo kurti pneumatinius, švytuoklinius ir elektrinius giluminius vibratorius, taip pat betoninių grindų gamybai – vibroplokštes.

giluminiai betono vibratoriai enar

giluminiai betono vibratoriai enar

Nauja įmonės kryptis – pramoninių statybinių vibroįrengimų gamyba tapo dominuojančia. Dėl to, palaipsniui buvo nutraukta pneumatinių įrankių gamybos linija. Iki 1992 m. ENARCO visišką dėmesį sutelkė statybinės įrangos gamybai.
Po kelerių metų įmonė pradėjo gaminti grunto tankintuvus.1994 m. ENARCO sukūrė savo presavimo įrangos liniją, tapdama pirmąja Ispanijos įmone, gaminančia tankinimo įrangą ir reversines vibracines plokštes. Tęsdama įmonės vystymo politiką, 2001 m. įmonė išplėtė savo įrangos asortimentą, papildant jį vienakryptėmis vibroplokštėmis, vibraciniais volais ir  betono glaistyklėmis.
Enarco“ šiuo metu turi daugiau nei 9000 m gamybos ploto. Nuosavos įmonės gamyklos yra Saragosoje ir La Muela mieste. Bendrovės gamyklos per metus pagamina daugiau nei 50 000 įrangos vienetų.

Plėtodama savo verslą, ENARCO sukūrė distributorių tinklą, kurio pardavimo taškai yra 70 šalyse, tuo tarpu ir Lietuvoje. ENARCO filialai veikia Prancūzijoje, Meksikoje, Vokietijoje ir Lenkijoje.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės: +370 638 90 009, info@esbaltic.lt

Rodoma 1–16 iš 21