Pastolių montavimas Pastolių montavimas Pastolių montavimas

Pastolių montavimas

Planuojate įsigyti pastolius, tačiau nežinote, kaip juos montuoti? Galbūt nenorite gaišti savo brangaus laiko ir manote, kad pastolius greičiau ir pigiau surinks ir išmontuos specialistai? Siūlome Jums “Pastolių montavimas” paslaugą.

Mes garantuojame patrauklias kainas, efektyviai sprendžiame iškilusias problemas bei griežtai laikomės terminų.

Siūlome pasinaudoti mūsų kvalifikuotų inžinierių paslaugomis ir užsakyti “Pastolių montavimas” paslaugą. Mūsų įmonė teikia platų paslaugų spektrą (įrangos pardavimas, nuoma, pristatymas, surinkimas  ir išmontavimas). Paslauga atliekamas greitai ir profesionaliai.

Siūlomos paslaugos:

 • Rėminių pastolių surinkimas ir išmontavimas.
 • Modulinių pastolių surinkimas ir išmontavimas.
 • Medinių pastolių surinkimas ir išmontavimas.

Pastolių montavimo kaštų formavimas priklauso nuo daugelio veiksnių: konstrukcijos tipo, būtinų konstrukcinių elementų skaičiaus (nuo sienos numatyto ploto), atstumo iki statybvietės ir statybos objekto architektūrinio sudėtingumo. Mūsų specialistai visada padės išrinkti Jūsų objektui tinkamą pastolių tipą ir pagal projekto dokumentus teisingai apskaičius reikiamą konstrukcinių elementų skaičių. Esant didelės apimties didmeniniam užsakymui, garantuojame nuolaidą.

Įmonės „ES Baltic“ teikiamų surinkimo-išmontavimo darbų pranašumas:

 • Profesionalus bet kokio sudėtingumo ir konfigūracijos rėmo tipo pastolių surinkimas ir išmontavimas;
 • Statybos saugos taisyklių ir normų laikymasis montuojant pastolius;
 • Užtikrinama ne tik įsigytos (nuomojamos) įrangos, bet ir papildomų paslaugų (kokybiškos pakuotės, pristatymo laiku, greito montavimo, šiukšlių surinkimo ir kt.) aukšta kokybė;
 • Lojaliems klientams yra taikoma lojalumo programa. Priklausomai nuo paslaugų apimties, teikiamos didelės nuolaidos ir premijos.

Pastolių surinkimo ir išmontavimo kainos:

 • Pastolių surinkimo ir išmontavimo kaina − nuo 1 EUR už kv. m. + PVM

Pakanka vieno telefono skambučio ir patyrę specialistai greitai atvyks į Jūsų statybvietę ir nedelsdami pradės išmontavimo darbus. Dirbame profesionaliai, turime daug praktinės patirties, todėl išmontavimas bus atliktas greitai ir kokybiškai. Jums nereikės permokėti už įrangos prastovos laiką ir keisti statybos objekto pabaigos terminų.

Pajuskite įmonės „ESBaltic“ teikiamą naudą Jūsų verslui!

 

Klientų atsiliepimai:

Sudėtingai pastato konstrukcijai modulinių pastolių montavimo ir demontavimo darbams atlikti buvo pakviesta kompanija UAB „ES Baltic“. Užduotis buvo įvykdytą per dieną  – pagal sutartyje nurodytus įsipareigojimus. Pastatytos konstrukcijos suteikė darbuotojams galimybę atlikti remonto darbus maksimaliai efektyviai.

Sergej Tichonov

Architektas

2017 m. įmonė UAB „ESBaltic“ vykdant bažnyčios fasado remontą, užbaigė visą darbų spektrą, susijusį su medinių pastolių konstrukcijų įrengimu. Įrengti sudėtingos konstrukcijos pastoliai suteikė galimybę kokybiškai atlikti fasado remontą.

Dainius Vaitekūnas

Statybų vadovas

 

Turite klausimų?

Mes su malonumu į juos atsakysime! Paskambinkite mums telefonu +370 638 90009, rašykite el. paštu: info@esbaltic.lt arba užpildykite šią formą.   

  Įsigyjant pastolių montavimo ir išmontavimo paslaugą jums gali prireikti ir kitų paslaugų:

  Pastolių nuoma.

  Pastolių pirkimas

  Įveskite raktinį žodį