Vykdant statybos, apdailos, montavimo, namų priežiūros, instaliacijos, remonto ar kitus vidaus darbus, kai aktuali ne tik kaina, bet ir saugumas, labai svarbu neapsirikti ir pasirinkti tinkamus pastolius (bokštelius). Statybos rinkoje mūsų įmonė dirba daugiau negu 15 m. Per tą laikotarpį išbandėme įvairiausius pastolių modelius – pažinome  jų trūkumus ir privalumus … Taigi, dabar galime drąsiai teigti, kad  Aluberg bokšteliai – puikus sprendimas norint įsigyti aukštos kokybės, saugius, ilgaamžiškus pastolius už priimtiną kainą.

Štai 7  priežastis, kodėl turėtumėte nepermokėti ir pasirinkti  Aluberg pastolius:

Pirma priežastis: greitas surinkimas

Pastolių montavimas yra labai greitas, lengvas ir nereikalauja jokių įrankių. Pastolius lengvai gali sumontuoti ir išmontuoti vienas žmogus.

Antra priežastis: lengva naudotis ir judėti

Bokštelio perkėlimas į kitą vietą užtrunka akimirką. Vietoj ilgos prastovos, dėl sudėtingo pastolių perkėlimo į  kitą vietą, užtenka tik trumpos pauzės ir galėsite tęsti darbą, pavyzdžiui, kitoje pastato sienoje.

Trečia priežastis: lengvas ir tvirtas dizainas

Stiprūs pastoliai nebūtinai turi būti sunkūs! Viskas priklauso nuo bokštelių gamybos metu naudojamų medžiagų. Specialiai pastoliams pritaikytas aliuminio lydinis, šioje situacijoje, yra idealus sprendimas. Iš lengvų vamzdžių pagamintą konstrukciją labai lengva perkelti, tuo pačiu ji puikiai atlaiko atšiaurias oro sąlygas, gali būti skirta ilgam ir intensyviam naudojimui.

Ketvirta priežastis: tikslus aukščio reguliavimas

Priklausomai nuo modelio Aluberg bokšteliai gali pasiekti 12 m aukštį be papildomų modulių, o tai reiškia – be jokių papildomų išlaidų. Be to, platformos aukštį galima reguliuoti: pakopų seka atsikartoja kas 28 cm. Tinkamas bokštelio nustatymo aukštis dar nebuvo toks lengvas!

Penkta priežastis: sauga ir atitiktis

Tvirta pastolių konstrukcija, maksimali apkrova, stabilumas yra būtent tai, ko tikisi aukštyje dirbantys žmonės. Šiuo atžvilgiu „Aluberg“ prilygsta brangiausiems sprendimams rinkoje. Profesionalus elementų suvirinimas, papildomi stabilizatoriai, ratukai su fiksatoriais garantuoja, kad visa struktūra yra stabili ir patvari. Jai nereikalingi papildomi sutvirtinimai. ALUBERG bokšteliais naudotis saugu ir paprasta!

Šeštas įrodymas: lengvas sandėliavimas

Dėl kompaktiškumo, mobilūs pastoliai užima labai mažai vietos. Konstrukcijos vamzdžiai ir platformos gali būti saugojami net garaže.

Septinta priežastis: aiškios instrukcijos

Visa informacija apie pastolius ir jų surinkimą yra gamintojo aprašymuose. Vykdydami šias aiškias instrukcijas, pastolius galėsite montuoti patys, net jei anksčiau nebuvote susidūrę su panašiomis konstrukcijomis.

Dabar jūs žinote, kodėl mes jums rekomenduojame Aluberg pastolius. Šių pastolių konstrukcija yra tokia pat gera, kaip ir brangių užsienio gamintojų, tačiau ji kainuoja pigiau. Pastoliai stabilūs, lengvi, tvirtos konstrukcijos ir greitai surenkami. Jie lengvai transportuojami ir greitai surenkami. ALUBERG bokšteliai atitinka visas saugos technikos normas. Vieną kartą išbandę – visada norėsite dirbti su „Aluberg“ pastoliais.

Mūsų siūlomus ALUBERG bokštelius (pastolius) rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje:

  1. Mobilūs bokšteliai ALUBERG HOME 3-8m (1500×700 mm)
  2. Mobilūs bokšteliai ALUBERG HOME HB (1500×700 mm
  3. Mobilūs bokšteliai ALUBERG Hobby (1800x680mm)
  4. Mobilūs bokšteliai ALUBERG 770 (1915x770mm)
  5. Mobilūs bokšteliai ALUBERG 1370 (1915x1370mm)

Rodoma 1–16 iš 25