Fasadų valymas Fasadų valymas

Fasadų valymas

Jūsų namo fasadas patamsėjo, vietomis atsirado pelėsiai, samanos? Lapais ar šiukšlėmis užsikimšo latakai, mėgiamas sodo takelis pasidengė purvo sluoksniu?  Galvojote apie darbus, kuriuos reikėtų atlikti aukštyje, bet neturite laiko bei tam skirtų priemonių? Mintys apie namo fasado remontą ir su tuo susijusias išlaidos sukelia stresą? Turime Jums puikų pasiūlymą – “Fasadų valymas”. Pasinaudoję šia paslauga išsaugosite savo namo fasado ir aplinkos pirminę išvaizdą bei funkciją.

Gyvenimas privačiame name suteikia daug naudos, tačiau yra ir neigiamų aspektų. Valymo darbų tampa daug daugiau, nes Jums reikia išvalyti ne tik kambarius, bet ir aplinką. Be to, retkarčiais reikia išvalyti ir namo fasadą. Fasado grožį gali smarkiai sugadinti purvas, pelėsiais ar dažai. Tarša kenkia ne tik namo išvaizdai, blogėja jo „sveikata“. Nešvarumai užkemša namo fasado poras, sutrikdoma oro ir šilumos cirkuliacija. Purvas ant namo fasado sienų lieka po statybos ar remonto darbų arba tiesiog atsiranda laikui bėgant dėl ​​aplinkos problemų, lietaus, dulkių, paukščių mėšlo, dygstančių augalų, pelėsių ir kitų organinių medžiagų. “Fasadų valymas” paslauga  Jums padės ilgam palaikyti  gražią namo fasado išvaizdą. Norint nešvaistyti laiko ir pinigų brangiam remontui, namo fasadą patartina valyti bent kartą per metus.

 

Profesionalaus fasadų valymo privalumai:

 • Išvalius fasadą, pastatas įgauna šviežią, ryškią spalvą ir reprezentatyvią išvaizdą.
 • Atlikus fasado valymo darbus, pailgėja apdailos medžiagų ir dažų eksploatacijos trukmė, sumažėja agresyvios išorinės aplinkos poveikis.
 • Išvalytas fasadas suteikia pastatui patrauklumo. Tai labai svarbu versle. Minimaliomis išlaidomis pagerinę pastato išvaizdą, jį galite parduoti ar išnuomoti už didesnę kainą.
 • Naudojame 100 % ekologišką valymo metodą.
 • Valant fasadus, purvas šalinamas nuo įvairių pastatų paviršių: dirbtinio ir natūralaus akmens, stiklo, betono, plytų ir t. t.
 • Švarios sienos ir spindintys langai – štai, ko galite tikėtis bendradarbiaudami su UAB „ES Baltic“.

Fasado valymo kaina:

Namo fasado, latakų, takelių ir t. t valymo kaina svyruoja nuo 1.00 iki 5.00 EUR už kv. m. be PVM

 

Klientų atsiliepimai:

Sveiki!

Noriu padėkoti įmonės vadovui Sergejui už kokybiškai atliktą darbą. Namo fasadas išplautas, švarus, net sunkiai pasiekiamuose vietose, nepalyginsi su tuo kas buvo prieš tai. Paslauga “fasadų valymas” esu patenkinta 100 %. Ačiū!

Viktorija Lamanauskienė

Sergejus labai mums padėjo su namo fasadu ir takelių plovimu. Į prašymą operatyviai sureagavo, susitarėme iškart  ir nedelsdamas pradėjo valymą. Dėl kainos, viskas išėjo kaip susitarėme iš pradžių, galiu rekomenduoti, darbas atliktas puikiai.

Lidija Dambrauskienė

 

Tegul Jūsų namas visada būna švarus ir jaukus!

 

 

Turite klausimų, dėl “Fasadų valymas” paslaugos?

Mes su malonumu į juos atsakysime! Paskambinkite mums telefonu +370 638 90009, rašykite el. paštu: info@esbaltic.lt arba užpildykite šią formą.   

  Įsigyjant fasadų valymo paslaugą jums gali prireikti ir kitų paslaugų:

  Akštuminiai darbai.

  Pastolių nuoma.

  Pastolių montavimas ir išmontavimas.

  Įveskite raktinį žodį