Aukštuminiai darbai Aukštuminiai darbai

Aukštuminiai darbai

Aukštuminiai darbai −  tai ypatingomis technologijomis įgyvendinami aukštuminiai darbai.

 Planuojate atlikti montažo, remonto, plovimo ar bet kokius kitus aukštuminius darbus? Norite, kad darbai būtų atlikti greitai ir kokybiškai? Tuomet rekomenduojame pasinaudoti pramoninio alpinizmo paslauga – aukštuminiais darbais. 

Aukštuminiai darbai plačiai naudojami atliekant įvairių pastatų rekonstrukciją, valymą. Profesionalai, atliekantys aukštuminius, montažo darbus, padės bet kurioje pramonės srityje – remontuojant dūmtraukius, bokštus, tiltus. Norint pasiekti darbo vietą aukštyje, darbui naudojamos virvės ir apraišai. Toks darbo metodas pakeičia pastolius, keltuvus, darbo platformas, mobiliuosius ar atraminius bokštelius, kurie dėl techninių kliūčių negali būti eksploatuojami ar gali tiesiog stabdyti kitus darbus.

Mūsų komanda jau daug metų specializuojasi pramoninio alpinizmo, statybos, valymo srityse bei yra sukaupusi didžiulę patirtį sprendžiant įvairaus lygmens šių sričių problemas.

Aukštuminių darbų paslaugos teikiamos atliekant:

 • Fasadų šiltinimą.
 • Fasadų remontą.
 • Fasadų montavimą.
 • Drenažo montavimą.
 • Inžinerinių sistemų montavimą.
 • Metalinių konstrukcijų dažymą.
 • Langų montavimas, keitimas, taisymas ir valymas.
 • Kaminų remontas, techninė priežiūra ir ardymas.
 • Išorinių sienų, purvo, sniego ir ledo nuo stogų valymą.

Aukštuminių darbų kaina:

Priklausomai nuo susitarimo, papildomo darbo, funkcijos, termino.

Mūsų aukštalipiai lengvai „užkariaus“ Jūsų namo balkoną ar fasadą!

Klientų atsiliepimai:

Sveiki! Noriu padėkoti įmonės vadovui Sergejui už kokybiškai atliktą darbą. Namo fasadas išplautas, švarus, net sunkiai pasiekiamuose vietose, nepaliginsi su tuo kas buvo prieš tai. Ačiū!

Viktorija Lamanauskienė

Sergejus labai mums padėjo su namo fasadu ir takelių plovimu. Į prašymą operatyviai sureagavo, susitarėme iškart  ir nedelsdamas pradėjo valymą. Dėl kainos, viskas išėjo kaip susitarėme iš pradžių, galiu rekomenduoti, darbas atliktas puikiai.

Lidija Dambrauskienė

 

Turite klausimų?

Mes su malonumu į juos atsakysime! Paskambinkite mums telefonu +370 638 90009, rašykite el. paštu: info@esbaltic.lt arba užpildykite šią formą.   

  Įsigyjant aukštuminių darbų paslaugą jums gali prireikti ir kitų paslaugų:

  Fasadų valymas.

  Pastolių nuoma.

  Pastolių montavimas ir išmontavimas.

  Įveskite raktinį žodį