Perdangos klojiniai,  statramsčiai,  plokštės (fanera), sijos ir klojinių aksesuarai.

Monolitinės statybos technologija yra viena pažangiausių ir ekonomiškiausių. Pastatytos konstrukcijos pagal monolitinės statybos technologiją, ne tik daugeliu atžvilgių yra ne prastesnės, bet kai kuriais parametrais pranoksta pastatus, pastatytus pagal kitas statybos technologijas.

klojiniai perdangai perdangos

Dėl vis labiau populiarėjančių monolitinių, mažaaukščių pastatų statybos, labai aktualus tampa klojinių luboms (perdangai) įrengimo klausimas. Perdangos klojiniai gali skirtis pagal parametrus, turėti skirtingą dizainą. Jie gali būti naudojami tiek statant individualius gyvenamuosius namus, tiek sudėtingus ir pramoninius (tiltus, tunelius, dangoraižius). Žinant technologijas ir turint darbo įgūdžių įrengti juos galima savarankiškai.

Mūsų įmonė yra pasirengusi pasiūlyti jums įvairių klojinių, pagamintų iš modernių aukštos kokybės medžiagų. Šiuos produktus galite įsigyti susisiekę su mūsų vadybininkais, kurie visada greitai atsakys į visus jūsų klausimus ir pasiūlys pačius geriausius variantus.

„ES Baltic“ parduotuvėje pristatytas ne visas siūlomas klojinių asortimentas, dėl individualaus užsakymo kreipkitės telefonu:

+370 638 90 009 arba elektroniniu paštu:  info@esbaltic.lt