Pastolių nuoma Pastolių nuoma Pastolių nuoma

Pastolių nuoma

Savarankiškai statote ar remontuojate pastato fasadą ir šiuo metu ieškote tinkamiausių medžiagų, įrankių ir statybinių pastolių variantų?  Siūlome specialiai Jums skirtą “Pastolių nuoma” paslaugą.

Mes teikiame rėminių, modulinių pastolių nuomos ir pardavimo paslaugas visoje Lietuvoje. Pasinaudoję mūsų paslauga “Pastolių nuoma”, Jūs galėsite efektyviai ir ekonomiškai atlikti mažų pastatų remonto ir statybos darbus. Jums nereikės rūpintis dėl įrangos laikymo ir priežiūros pasibaigus statyboms. Pasirūpinome visais reikalais,  susijusiais su pastolių pristatymu ir grąžinimu. Mūsų specialistai parinks Jums tinkamiausią įrangą, padės apskaičiuoti reikiamą įrangos kiekį, optimalų nuomos laikotarpį ir per dieną pristatys ją į Jūsų statybos objektą. Pasirinkę mus, taupysite laiką ir pinigus.

Įmonė „ES Baltic“ siūlo įvairių pastolių nuomos paslaugą. Priklausomai nuo Jūsų statinio konstrukcijos sudėtingumo ir pobūdžio, esame pasiruošę pasiūlyti geriausią pastolių komplektą ir kainą.

 

Nuomojami pastoliai:

 • Fasadiniai pastoliai

Fasadiniai (rėminiai pastoliai) − sekcinė konstrukcija, kurios populiarumą galima paaiškinti santykiniu pigumu, paprastu ir greitu montavimu. Metalas: aliuminis, plienas.

Rėminių pastolių taikymo sritys:

 1. Tiesių pastato fasadų apdaila, restauravimas ar remontas.
 2. Vidaus remonto darbai.
 • Moduliniai pastoliai

Moduliniai pastoliai susideda iš pleištais sujungtų horizontalių diagonalių, vertikalių elementų ir klojinių. Skirti paprastų ir sudėtingų pastatų konstrukcijai. Metalas: aliuminis, plienas.

Modulinių pastolių taikymo sritys:

 1. Išoriniai bei vidiniai statybos ir apdailos darbai (šilumos izoliavimas, tinkavimas, dažymas).
 2. Scenų ir parodomųjų stendų montavimas.
 3. Mūrijimas.
 4. Tiesių ir sudėtingų pastato fasadų apdaila, restauravimas ar remontas.
 5. Klojinių atrėmimas.

Nuomojamų pastolių ir priedų kaina:

Fasadinių pastolių nuoma – nuo 2,00 EUR už  kv. m. + PVM,

Modulinių pastolių nuoma – nuo 3,00 EUR. už kv. m. + PVM,

Pastolių tinklo nuoma  –  0,30 EUR. už kv. m.+ PVM.

Geriausias kainos ir kokybės santykis!

Klientų atsiliepimai:

Įmonei įsigijome 1850 m2 statybinius pastolius, maloniai nustebino kainų lankstumas. Nuo apimties mums padarė gerą nuolaidą ir suorganizavo pristatymą tiesiai į mūsų objektą. Malonu turėti reikalus su profesionalais, ačiū jums labai.

Rytis Meškauskas

 Buvo reikalingi statybiniai pastoliai, tačiau biudžetas buvo apribotas. Išrinkau raminius pastolius Pletac nuomai ir nepasigailėjau. Dviejų aukštų namui su garažu fasado montažui atlikti jie puikiai tiko. Visiems pažįstamiems statybininkams rekomenduosiu nebrangius ir kokybiškus UAB “ES Baltic” firmos pastolius.

Michailas Volkovas

 

Turite klausimų?

Mes su malonumu į juos atsakysime! Paskambinkite mums telefonu +370 638 90009, rašykite el. paštu: info@esbaltic.lt arba užpildykite šią formą.  Įsigyjant pastolių nuomos paslaugą jums gali prireikti ir kitų paslaugų:

  Fasadų šiltinimas.

  Pastolių montavimas ir išmontavimas.

  Įveskite raktinį žodį