Priekabos nuoma Priekabos nuoma Priekabos nuoma

Priekabos nuoma

Ieškote priekabos kelionei, išvykai į gamtą? O gal kraustotės į kitą gyvenamąją vietą ir norite pervežti savo baldus ir daiktus? Remontuojate būstą ir ieškote, kaip atsivežti statybines medžiagas ir įrangą? Jeigu jūsų krovinys nedidelis ir sveria ne daugiau nei 750 kg,  ir turite  B kategorijos vairavimo pažymėjimą, transportavimui puikia tinka automobilinė priekaba. Kadangi priekabos brangios ir jos Jums reikia trumpam, siūlome sutaupyti pasinaudojus mūsų siūloma paslauga – priekabos nuoma.

 

Priekabos nuomos privalumai:

 • Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad finansiškai labiau apsimoka priekabą nusipirkti,  tačiau tai yra netiesa. Jeigu Jūs nenaudojate priekabos kiekvieną dieną, lėšos, investuotos jos pirkimui, sugrįš Jums tik po kelių metų (jei priekaba nesulūš anksčiau). Priekabos nuoma leis Jums efektyviau panaudoti pinigus, nes nuomos kaina yra daug mažesnė už visą techninės priemonės kainą.
 • Išnuomota tam tikram laikotarpiui priekaba grąžinama savininkui, kuris rūpinasi tolesniu jos saugojimu, remontu, paruošia eksploatacijai. Klientui tuo nereikia rūpintis.
 • Mes siūlome tik tvarkingą, visiškai paruoštą naudojimui įrangą.
 • Esame lankstūs, pasirengę aptarti visus bendradarbiavimo niuansus, kad galėtume parengti abipusiai naudingą variantą.
 • Įmonėje „ES Baltic“ galite užsisakyti automobilio priekabos nuomos paslaugas palankiausiomis sąlygomis Vilniuje.

Priekabos techniniai ir eksploataciniai duomenys:

 • Priekaba su tentu ir stabdžiais.
 • Priekabos matmenys: aukštis − 180 cm, ilgis − 300 cm, plotis − 150 cm.
 • Tūris: 8,1 kubinis metras.
 • Keliamoji galia: 750 kg.
 • Priekabos ašis sustiprinta apkrovai iki 1500 kg.

 

Nuomos kaina:

Priekabos nuoma parai − 40 EUR,

Priekabos nuoma savaitei − 200 EUR,

Nuoma mėnesiui − 400 EUR.

Visos kainos nurodytos be PVM.

Norint išsinuomoti priekabą, būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir piniginį (150 EUR) užstatą.

Priekabos nuoma – praktiškas būdas įgyvendinti savo norą!

Klientų atsiliepimai:

Bendradarbiaujame daugiau negu 5 metai ir nei karto nepavedė. Visuomet priekaba imdavau man reikalingu laiku, be problemų. Nepriklausomai ar tai vakaras ar išeiginės Sergejus visada atsiliepdavo į skambučius arba atsakydavo per Messenger. Su malonumu ir toliau bendradarbiausime.

Eugenijus Tvardovskis

Paslauga likau patenkintas. Ačiū už operatyvumą.

Tadas Garliauskas

 

Turite klausimų?

Mes su malonumu į juos atsakysime! Paskambinkite mums telefonu +370 638 90009, rašykite el. paštu: info@esbaltic.lt arba užpildykite šią formą.  Įveskite raktinį žodį