Pastaruoju metu žaliavų kainos pasaulyje itin išaugo. Prie to prisidėjo epidemija, logistikos problemos ir t.t. Visa tai atsiliepia ir Lietuvoje, todėl pabrango ir mūsų siūlomos prekės. Šiuo metu internetinėje parduotuvėje nurodytos neteisingos (mažesnės) kainos. Labai atsiprašome, kainų pakeitimo darbai vykdomi. Dėl kainų prašome skambinti telefonu: (8-638) 90009

ALUBERG bokšteliai tai vieni stabiliausių, lengviausių ir patvariausių bokštelių pasaulyje. Pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, todėl jie gali būti naudojami tiek išorės, tiek ir vidaus darbams, skirti ilgam ir intensyviam naudojimui. ALUBERG bokšteliai yra stiprūs ir stabilus, todėl jiems nereikalingi papildomi tvirtinimai. Jie yra lengvi, todėl be vargo galėsite perstumti ir keisti darbo vietą. Dėl bokštelių sustiprintos konstrukcijos, jie atlaiko daug didesnes apkrovas, negu tradiciniai bokšteliai ar/ir pastoliai. Bokšteliai plačiai naudojami įvairiose srityse remontuojant ar prižiūrint pastatus. Jie ženkliai pagreitina statybos ar remonto darbus ir tuo sumažina išlaidas. ALUBERG bokšteliais naudotis saugu ir lengva. Jie atitinka visus saugos reikalavimus – tai reiškia aukščiausią Jūsų saugumo laipsnį!

aliuminis bokštelis aluberg boksteliai

UAB ES Baltic įmonėje galite įsigyti šiuos modelius: Aliumininis bokštelis ALUBERG HOME,  Aliumininis bokštelis ALUBERG HOME HB, Aliuminio bokštelis ALUBERG Hobby, Aliuminio bokštelis ALUBERG 770, Aliuminio bokštelis ALUBERG 1370.

Jei turite klausimų rašykite mums el. paštu info@esbaltic.lt arba skambinkite telefonu +37063890009.

Rodoma 1–16 iš 25