ENAR CO yra Aragono įmonė, kurią 1964 m. Įkūrė inžinierius Antonio Casals su partneriais. Pavadinimas „Enarco“ yra kilęs iš ispanų kalbos žodžio „energija iš suspausto oro“, o kompanijos logotipas vaizduoja oro variklį. Nuo pat įkūrimo bendrovė visus savo gaminius pardavinėjo po prekiniu ženklu ENAR. ENARCO savo verslą pradėjo gamindama aukštos kokybės pneumatinius įrankius. Skirdama ypatingą dėmesį vidaus ir JK rinkoms. Naudojant savo technologiją, bendrovė sukūrė naujus produktus. Bendrovė užrekomendavo save, kaip pagrindinė statybos įrangos tiekėja Ispanijoje ir Europos rinkoje. Įmonės klientai yra: „Mercedes“, „Seat“, „Ford“, „Renault“, „Fagor“, „Theca“, „Otsein“, „Astilleros Espanoles“ ir kt.

enar

Bendrovė sparčiai augo iki 1978 m., kai, reaguodama į ekonominį nestabilumą šalyje, pradėjo organizacinių procesų restruktūrizavimą. Nuo šio momento įmonės asortimentas tapo platesnis. Bendrovė pradėjo kurti pneumatinius, švytuoklinius ir elektrinius giluminius vibratorius, taip pat betoninių grindų gamybai – vibroplokštes ENAR.
Nauja įmonės kryptis – pramoninių statybinių vibroįrengimų gamyba tapo dominuojančia. Dėl to, palaipsniui buvo nutraukta pneumatinių įrankių gamybos linija. Iki 1992 m. ENARCO visišką dėmesį sutelkė statybinės įrangos gamybai.

Po kelerių metų įmonė pradėjo gaminti grunto tankintuvus ENAR. 1994 m. ENARCO sukūrė savo presavimo įrangos liniją, tapdama pirmąja Ispanijos įmone, gaminančia tankinimo įrangą ir reversines vibracines plokštes ENAR. Tęsdama įmonės vystymo politiką, 2001 m. įmonė išplėtė savo įrangos asortimentą papildant jį vienakryptėmis vibroplokštėmis, vibraciniais volais ir rankinėmis betono glaistyklėmis ENAR.
Enarco“ šiuo metu turi daugiau nei 9000 m gamybos ploto. Nuosavos įmonės gamyklos randasi Saragosoje ir La Muela mieste. Bendrovės gamyklos per metus pagamina daugiau nei 50 000 įrangos vienetų.

Plėtodama savo verslą, ENARCO sukūrė distributorių tinklą, kurio pardavimo taškai yra 70 šalyse, tuo tarpu ir Lietuvoje. ENARCO filialai veikia Prancūzijoje, Meksikoje, Vokietijoje ir Lenkijoje.

enar statybinė įranga

Įmonės politika:

Bendrovė turi du gamybos centrus, iš kurių vienas užsiima vibracinės įrangos ir grindų klojimo įrangos gamyba, antrasis – grunto tankinimo įrangos gamyba.
Visos gamybos organizavimas grindžiamas „Lean“ gamybos koncepcija. Gamybos procesas pasižymi lankstumu ir greitu prisitaikymu prie konkrečių užsakovų reikalavimų. Įrangos pristatymo laikas yra pati svarbiausia prievolė, kurią ENAR prisiima įvykdyti. Specializuota gamyba leidžia kompanijai sutrumpinti pristatymo laiką ir net tuos produktus kurių nėra sandėlyje greitai pagaminti ir pristatyti klientams.

Kiekvienais metais ENARCO vartotojams siūlo naujų produktų. Glaudžiai bendradarbiaudama su penkių žemynų statybos įmonėmis, įmonė visada siūlo naujus, novatoriškus sprendimus statybų srityje. Taip pat Enar skiria didelį dėmesį produktų kokybei. Įmonės kokybės valdymo sistema sertifikuota ir atitinka kokybės vadybos – ISO 9001:2015 standartų reikalavimus.

Įveskite raktinį žodį