“Boscaro” statybos sektoriaus mechaninių įrengimų srityje gimė, kaip individuali įmonė 1977 m. Didelis produktų populiarumas ir klientų poreikis paskatino įmonę plėsti savo veiklą. 1987 m. ji buvo pertvarkyta į ribotos atsakomybės bendrovę. BOSCARO vystė gamybinius ir realizavimo procesus patenkinant klientus tiek statybos tiek metalo apdirbimo srityse. “Boscaro” su daugiau nei 5500 kvadratinių metrų gamykla Vičencos provincijoje galima apibūdint, kaip pirmaujančią statybinės įrangos gamybos sektoriaus bendrovę. Visi gamybos etapai nuo medžiagų pirkimo iki galutinio produkto pristatymo yra kruopščiai kontroliuojami.
Kuriant naujus produktus, siekiant pilnumoj patenkinti statybos sektoriaus klientų poreikius, buvo sukurtas “Tyrimų ir plėtros” skyrius. Šis skyrius sukurtas siekiant atidžiai stebėti statybų pasaulio problemas bandant išnagrinėti galimus alternatyvius tobulinimo sprendimus.
Statybos įmonės produkcijos asortimentas, apimantis apie 200 gaminių, pagamintų pagal Europos reikalavimus UNI EN 13155, yra pristatytas 30 Europos ir ne Europos šalyse.
75% produkcija yra prekiaujama užsienyje.
Įmonės novatoriškos idėjos yra skirtos statybininkams, dirbantiems jų darbe, šiandien ir ateityje. O aukšta kokybė, patikimumas ir aukštos technologijos „Boscaro“ yra aukščiausios pagarbos išraiška statybos verslui.

boscaro statybine iranga

boscaro statybine iranga

Rodoma 1–16 iš 17