Betono pilstyklės nuoma

Betono pilstyklės nuoma Betono pilstyklės nuoma

Betono pilstyklės nuoma

Statote ar remontuojate pastatą ir šiuo metu planuojate betonavimo darbus?  Siūlome specialiai Jums skirtą “Betono pilstyklės nuoma” paslaugą?

Pasinaudoję mūsų paslauga “Betono pilstyklės nuoma”, Jūs galėsite greitai, efektyviai ir ekonomiškai atlikti įvairių pastatų remonto ir statybos darbus. Jums nereikės rūpintis dėl bunkerio laikymo ir priežiūros pasibaigus statyboms.

 

Betono pilstyklės charakteristika:

Gerbiamiems klientams siūlome išskirtinį betono bunkerį su svirties mechanizmu ir gumine žarna. Turint ilgą lanksčią žarną (⌀ 200 mm – standartinis ilgis 2 m), betoną lengviau pilti į kolonas, sienas ir klojinius bei valdyti srovę. Šis bunkeris užtikrina sklandų betono klojimą ir yra pagamintas naudojant puikios kokybės medžiagas. Mūsų produktas garantuoja stabilumą ir konstrukcijos stiprumą. Bunkeris turi išmetimo vartus, kurie automatiškai uždaromi spyruokliniais įtraukikliais su svirties rankena ir vartų atidarymo trosu.

Visi Boscaro bunkeriai yra sukurti, pagaminti ir išbandyti pagal UNI EN ISO 12100, UNI EN 349, UNI ISO 8686, UNI EN 10027 ir UNI EN 10204 standartus.

Betono pilstyklės Modelis CT-99

Talpa: 1000 l

Apkrova: 2600 kg

Svoris: 215 kg

Betono pilstyklės Išmatavimai

A – 1670 mm

B – 1250 mm

C – 930 mm

D – 1450 mm

Betono pilstyklės nuomos kaina:

Betono pilstyklės minimali nuomos suma 50EUR.

 Vienos kalendorinės dienos nuomos kaina be PVM –  7 EUR.