Pastolių aptvėrimai, tinklas

Pastolių aptvėrimai, tinklas

Statybiniai pastoliai paprastai yra daugiafunkcinės, surenkamos, kietos metalinės konstrukcijos. Pagrindiniai jiems keliami reikalavimai yra saugumas ir naudojimo patogumas. Būtent šiuo tikslu naudojami įvairių tipų pastolių aptvėrimai, tinklas. Jei platformos aukštis viršija 2 m, būtina naudoti apsaugines konstrukcijas. Tai gali būti speciali įranga, darbo krepšiai ar kitos priemonės. Ypač svarbu tinkamai organizuoti apsaugą tuo atveju, jei apačioje yra akmenų, aštrių daiktų ar mechanizmų. Tvoros turi būti stiprios, aukštesnės nei 95 cm, turi turėti viršutinius ir tarpinius turėklus, grindjuostes. Jie gali būti ir kitokios konstrukcijos, tačiau turi užtikrinti visišką darbuotojų saugumą.

Pastolių aptvėrimai, tinklas naudojamas įvairiuose pastato statybos etapuose, dažniausiai atliekant apdailos darbus. Fasadinis pastolių tinklas (galite įsigyti mūsų tinklalapyje) naudojamas fasadų konstrukcijoms, apsaugančioms nuo atsitiktinio daiktų kritimo, ir pavojingų zonų žymėjimui. Jis būna skirtingo tankio, skaidrumo, pločio ir spalvos.

Konkretiems tikslams naudojami įvairių atspalvių polimeriniai tinklai. Jie tinka atskiriems konstrukcijos elementams ar visam pastato fasadui uždengti. Palyginus su mediniais arba metaliniais tinklais, tokios apsauginės konstrukcijos yra dešimt kartų pigesnės. Jie itin lengvai, paprastai montuojami, didelė spalvų įvairovė, atsparūs aukštai temperatūrai. Transportuoti galima bet kurioje (net lengvoje) transporto priemonėje. Tinklas iš dalies praleidžia vėjo gūsius ir yra pakankamai tvirtas, kad atlaikytų bet kokius orų netikėtumus.

Tvoros taip pat naudojamos apdailos darbų zonoms aptverti tam, kad įrankiai, šiukšlės ir statybinių medžiagų atliekos nekristų už darbo vietos ribų. Tinklas yra pagamintas iš polipropileno, pridedant polietileno. Naudojamas specialus mezgimo metodas, kuris  apsaugo nuo irimo. Tinklą galima supjaustyti į reikiamo dydžio fragmentus  be papildomo krašto. Baigus statybos darbus ar remontą, konstrukcija gali būti kruopščiai išmontuojama ir pakartotinai naudojama (mažiau svarbiose vietose).


Įmonė „ES Baltic“ siūlo pastolių tinklo,  modulinių  ir fasadinių pastolių pardavimo paslaugą. Priklausomai nuo Jūsų statinio konstrukcijos sudėtingumo ir pobūdžio, esame pasiruošę pasiūlyti geriausią komplektą ir kainą. Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą.

Rašyti žinutę

Your email address will not be published.

Susiję įrašai

Įveskite raktinį žodį