Į ką reikia atkreipti dėmesį norint išsinuomoti pastolius

Į ką reikia atkreipti dėmesį norint išsinuomoti pastolius

Taupymo klausimas daugeliui įmonių yra svarbiausias, todėl, jei reikia atlikti nedidelius apdailos ar remonto darbus, ieškoma pigiausio būdo. Naujų pastolių kaina yra gana didelė, o panaudoti statybiniai pastoliai yra pigesni. Tačiau, siekdami sutaupyti, neturėtumėte pamiršti saugumo faktorių. Viliojančiai mažai kainuojantys naudoti rėminiai pastoliai kartais turi daug reikšmingų defektų, darančių įtaką jų stabilumui ir ilgaamžiškumui. Tai gi, į ką reikia atkreipti dėmesį norint išsinuomoti pastolius?

Norėdami išsinuomoti pastolius, būtinai atkreipkite dėmesį į:

  1. Įstrižainių ir horizontalių būklę.  Darbuotojai kartais juos naudoja vietoj kopėčių, todėl jie deformuojasi ir  destabilizuoja visą sistemą.
  2. Fiksatorių, tarpvamzdžių, pleištų būklę. Kartais nesąžiningi nuomininkai, norėdami nuleisti detales į apačią, meta jas iš aukštai nuo pastolių. Tada pleištai iššoka, tarpvamzdžiai susilenkia, o fiksatoriai sulūžta. Tokie pastoliai tampa visiškai nesaugūs.
  3. Sijų būklę. Sulenktos sijos, veikiamos statybininkų ir statybinių medžiagų svorio, gali griūti bet kuriuo metu.
  4. Aptvarų kiekį. Visos komplekte esančios pastolių dalys turi būti sumontuotos, kad negrėstų pavojus Jūsų darbuotojų gyvybei ir sveikatai.
  5. Metalinių elementų korozijos laipsnį.
  6. Bokštelio ratų ir jų detalių patikimumą. Nuomojama įranga turi būti mobili ir atitikti jūsų nurodytus stiprumo ir aukščio reikalavimus.

Į ką reikia atkreipti dėmesį norint išsinuomoti pastolius? Pastolių surinkimas turi būti griežtai atliekamas pagal instrukcijas. Pagal galimybes išsiaiškinkite įrangos istoriją − kur ji buvo naudojama anksčiau, kiek kartų ji buvo atnaujinta, kokie defektai buvo pašalinti. Jūs turite būti visiškai įsitikinę siūlomos įrangos kokybe. 


Įmonė „ES Baltic“ siūlo įvairių pastolių pardavimo paslaugą. Priklausomai nuo Jūsų statinio konstrukcijos sudėtingumo ir pobūdžio, esame pasiruošę pasiūlyti geriausią pastolių komplektą ir kainą. Dėl išsamesnės informacijos skambinkite telefonų:  +370 638 90009 arba rašykite el. paštu info@esbaltic.lt .

Rašyti žinutę

Your email address will not be published.

Susiję įrašai

Įveskite raktinį žodį