Modulinių pastolių elementai

Modulinių pastolių elementai

Moduliniai pastoliai ( modulinių pastolių elementai ) yra labai populiarūs tokiose srityse kaip pastatų, laivų statyba ir naftos pramonė. Jie taip pat naudojamai gamybos ir sandėliavimo patalpose, įrenginėjant kalnų slidinėjimo tramplinus, stendus, scenas ir kitus viešiesiems renginiams skirtus statinius.

Moduliniai pastoliai tokie populiarūs, nes yra stabilūs ir saugūs. Konstrukcijos saugumą kruopščiai tikrina speciali komisija. Kiekviename objekte po patikrinimo sudaromas pastolių priėmimo aktas. Dar vienas šios įrangos privalumas yra greitas montavimas. Modulinių pastolių elementai lengvai montuojami dėl pleištinių užraktų, jungiančių pagrindinius elementus:

 • Vertikalus stovas-karkasas turi 48 mm skersmens vamzdį, kurio flanšai privirinti kas 500 arba 1000 mm. Prie jų prijungtos horizontalės ir diagonalės. Minimalus vertikalių stovų ilgis yra 1,5 m, o maksimalus − 3 m.
 • Horizontalė − tai vertikalius stovus jungiantis elementas, tvirtinamas specialiomis spynomis (veržtuvais) su pleištais. Horizontalių dydis svyruoja nuo 1 iki 3 m. Dirbant su didelėmis apkrovomis, naudojamos sustiprintos santvaros.
 • Įrangos patikimumui užtikrinti naudojama diagonalė. Ji montuojama kiekviename konstrukcijos pločio lygyje, taip pat 2 pakopomis išilgai. Įstrižainių ilgis parenkamas atsižvelgiant į horizontalių dalių dydį.
 • Reguliuojama srieginė atrama − sraigtinis mechanizmas, su kuriuo išlyginamas karkaso lygis.
 • Starto elementas − tai vertikalių pastovas. Montuojamas ant padelio ir  naudojant prie jo pritvirtintą flanšą sujungiamas su kitomis dalimis.
 • Medinė arba metalinė aikštelė − žmonėms skirta darbo platforma ir statybinių medžiagų laikymo vieta. Ji įrengiama pastolių konstrukcijos skersinėje dalyje.
 • Ankerinė jungtis su kabliu. Tvirtinama prie sienos tam, kad pastoliai stovėtų stabiliai.

Įmonė „ES Baltic“ siūlo modulinių pastolių pardavimo paslaugą. Priklausomai nuo Jūsų statinio konstrukcijos sudėtingumo ir pobūdžio, esame pasiruošę pasiūlyti geriausią pastolių komplektą ir kainą. Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą.

Vienas komentras

 1. Renatas Bal 12, 2023

  Sveiki, ar pastoliai nauji ar yra naudotų? Kokia kaina komplekto 40-60 vnt kad būtų atramų nuo 2-3 metrų. tvirtinimai kas 0.5m.

  Renatas

Rašyti žinutę

Your email address will not be published.

Susiję įrašai

Įveskite raktinį žodį