Pastoliai – savadarbiai ar gamykliniai?

Pastoliai – savadarbiai ar gamykliniai?

Nuo seno pastatų statybos ir remonto darbams naudoti statybiniai pastoliai. Pastaraisiais šimtmečiais ypatingo pasirinkimo nebuvo: pagalbinę įrangą tekdavo rankomis daryti iš medienos. Šiuolaikiniai statybininkai turi puikią alternatyvą − pramoniniu būdu pagamintus metalinius pastolius. Šiandien galima lengvai nusipirkti ar išsinuomoti pastolius. Tai gi, pastoliai – savadarbiai ar gamykliniai?  Ką pasirinkti? Gamykliniai pastoliai visais atžvilgiais pranašesni už pagamintus namų sąlygomis.

 

Didelė įvairovė

Priklausomai nuo sujungimo būdo, pastoliai yra rėminiai, moduliniai. Naudojant standartizuotų dalių ir atitinkamų tvirtinimo detalių rinkinį, jie pagal gamintojų schemą montuojami pačiame objekte. Taip pat plačiai pristatyti mobilieji bokšteliai (įprasti ar teleskopiniai). Tai paruošti naudojimui įrenginiai, kurie lengvai ir greitai transportuojami bei perstumiami darbo vietoje.

 

Patikimumas ir saugumas

Remiantis inžineriniais skaičiavimais, pastoliai yra pagaminti iš patvarių plieno, aliuminio elementų, atitinka statybos standartus ir kitus norminius aktus, išlaikė visus būtinus bandymus ir sertifikavimą. Kiekvienas rinkinys turi techninį pasą, kuriame nurodyta maksimali šio tipo rėmo apkrova. Tinka darbui iki 100 m aukštyje. Savadarbius pastolius rekomenduojama naudoti tik privačiuose būstuose (nedidelių vieno aukšto namų, kotedžų statybai).

 

Patogumas ir paprastas montavimas

Pastolių surinkimas ir išmontavimas atliekamas pagal konkretų planą. Laiko sąnaudos yra minimalios. Pavyzdžiui, lengvos gamyklinės pakylos surenkamos per kelias valandas, o sudėtingų medinių pastolių surinkimas užtruks kelias dienas.

 

Patvarumas

Gamykliniai pastoliai surenkami-išrenkami, pakartotinai naudojami įrenginiai gali tarnauti ilgą laiką. Be to, jų eksploatacinės savybės nesikeičia, o medinė įranga po išmontavimo bus tinkama tik malkoms.

Vienintelis gamykloje pagamintų pastolių trūkumas, lyginant su mediniais, gali atrodyti didelė kaina. Tačiau, įvertinus pastolių funkcionalumą ir ilgą eksploatacijos laiką, jie finansiškai atsiperka, užtikrina darbuotojų saugumą ir sutaupo Jūsų brangų laiką.


UAB “ES Baltic” jus galite įsigyti įvairiausių gamintojų rėminius pastolius: Altrad Mostostal, Baumann, MJ UNI CONNECT, Delta Rusztowania, RINGER ir t. t. Priklausomai nuo Jūsų statinio konstrukcijos sudėtingumo ir pobūdžio, esame pasiruošę pasiūlyti geriausią pastolių komplektą ir kainą. Dėl išsamesnės informacijos skambinkite telefonų:  +370 638 90009 arba rašykite el. paštu info@esbaltic.lt .


Skaitykite straipsnius: “Pastolius pirkite iš patikrintų gamintojų”, “Pastoliai – savadarbiai ar gamykliniai?”,

Rašyti žinutę

Your email address will not be published.

Susiję įrašai

Įveskite raktinį žodį