Pastolius pirkite iš patikrintų gamintojų

Pastolius pirkite iš patikrintų gamintojų

Remonto ir apdailos darbai visada asocijuojasi su rūpesčiais ir materialinėmis išlaidomis. Tai verčia žmones ieškoti žymiai paprastesnių sprendimų. Deja, siekdami sutaupyti, daugelis nueina taip toli ir galų gale įsigyja prastos kokybės statybines konstrukcijas (pastolius, bokštelius ir t.t.) nesuvokia, kad toks sprendimas yra labai pavojingas. Paprastai viliojančius įkainius siūlo Azijos gamintojai ir asmenys, kurių įrenginių kokybė neatitinka standartų. Beje, gali pasitaikyti atvejų, kad pati bendrovė, siūlanti tokias paslaugas, yra fiktyvi. O tai reiškia, kad galite susidurti su rimtu darbuotojų sužalojimo pavojumi ir už tai reikės atsakyti Jums. Nepakliūkite į melo pinkles. Pastolius pirkite iš patikrintų gamintojų.

Ką iš tikrųjų slepia viliojanti pastolių ir bokštelių „piguva”?

Profilio storio neatitikimas standartams, sudėtingas surinkimas ir išmontavimas.

Skirtingos profilių partijos gali skirtis, o tai lemia prastą elementų suderinamumą, konstrukcijos silpnumą ir nestabilumą.

Produktų neilgaamžiškumas.

Pigios medžiagos yra neatsparios korozijai, o aktyvaus naudojimo sąlygomis jų eksploatavimo laikas sumažinamas iki minimumo. Tokie įrenginiai greitai praras savo pradinę išvaizdą ir Jums vėl teks svarstyti apie naujos įrangos įsigijimą.

Padidėjusi traumų rizika.

Ploni ir nestandartiniai profiliai gali bet kuriuo metu griūti dėl per didelės apkrovos, darbininkai gali patirti sunkias traumas. Tokiu atveju situacija labai komplikuotųsi.

Perparduoti neįmanoma.

Prekių su trūkumais pardavimas antrinėje rinkoje yra beveik neįmanomas, tai naikina mažiausias nuostolių kompensavimo galimybes.

Naudotos įrangos įsigijimas kelia didžiulę riziką.

Jūs negalite žinoti, kaip buvo elgiamasi su įranga prieš ją įsigyjant (ar ant jų nebuvo užvažiavę sunkvežimių ratai, ar neužkaldavo pleištus su plaktuku, o tai prieštarauja visoms eksploatavimo taisyklėms). Jei tiekėjas negali aiškiai atsakyti į Jūsų klausimus, geriau nebendradarbiauti su juo.

Bandydami kuo greičiau atsikratyti prastos kokybės produktų, kai kurie pardavėjai gali nuslėpti tikrus faktus apie naudojimą, pateikti žymiai geresnius techninius duomenis. Nepakliūkite į melo pinkles.  Tik specialistai, daugelį metų dirbę šioje srityje, gali nedelsiant atpažinti defektus, atkreipti dėmesį į atitinkamas rizikos sritis. Jei turite galimybę, prieš pirkdami pastolius geriau pasitelkite tokį asmenį į pagalbą. Pastolius pirkite iš patikrintų gamintojų.


Įmonė „ES Baltic“ siūlo pastolių ir bokštelių pardavimo paslaugą. Priklausomai nuo Jūsų statinio konstrukcijos sudėtingumo ir pobūdžio, esame pasiruošę pasiūlyti geriausią bokštelių, pastolių komplektą ir kainą. Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą.


Skaitykite straipsnius: “Pastoliai – savadarbiai ar gamykliniai”, “Pastolių aptvėrimai, tinklas”, “Į ką reikia atkreipti dėmesį norint išsinuomoti pastolius”, “Mobilieji bokšteliai ar statybiniai pastoliai – ką pasirinkti?”

Rašyti žinutę

Your email address will not be published.

Susiję įrašai

Įveskite raktinį žodį