Rėminiai statybiniai pastoliai

Rėminiai statybiniai pastoliai

 Rėminiai statybiniai pastoliai skirti apdailos ir remonto fasado darbams vykdyti, taip pat pastatų tinkavimui.

RĖMINIAI STATYBINIAI PASTOLIAI, YPATYBĖ: erdvinė karkasinė sistema, kuri montuojama iš vamzdinių elementų: rėmų, stovų, montuojamų montažo procese diaganalinių ir išilginių mazgų.

Rėminiai statybiniai pastoliai nuo kitų pastolių išsiskiria smulkių surinkimo ir srieginių detalių nebuvimu. Pastoliai susideda iš horizontalių rėmų-klijinių ir vertikalių stovų. Surenkami pastoliai paprastai: vertikaliniai rėmai (stovai) įstatomi į atramas, naudojant tarpvamzdžius stovai sujungiami tarpusavyje, pagal principą „ vamzdis į vamzdį. Dėka užraktų, mazgų sujungimai įvykdomi labai greitai, paprastai ir patikimai, o rėmų svoris neapsunkina darbus montuojant. Tuo pačiu, jų plotis suteikia pakankamai darbo vietos.

Papildomų elementų ( kronšteinai,  santvaros ir t.t.) naudojimas leidžia keisti rėminių pastolių erdvę ir suteikti jų konstrukcijai reikiamą konfigūraciją.

Tam, kad pritvirtinti pastolius prie pastato naudojami įsukamieji ankeriai.

Pastolių rėminiai elementai tvirtinami naudojant stovų centrinius elementus; pritvirtintus fiksatorius, ir nuimamus fiksatorius; apkabas.


UAB “ES Baltic” jus galite įsigyti įvairiausių gamintojų rėminius pastolius: Altrad Mostostal, Baumann, MJ UNI CONNECT, Delta Rusztowania, RINGER ir t. t. Priklausomai nuo Jūsų statinio konstrukcijos sudėtingumo ir pobūdžio, esame pasiruošę pasiūlyti geriausią pastolių komplektą ir kainą. Dėl išsamesnės informacijos skambinkite telefonų:  +370 638 90009 arba rašykite el. paštu info@esbaltic.lt .


Plačiai apie rėminius pastolių skaitykite : “Rėminių pastolių elementai”Statybiniai pastoliai”

Rašyti žinutę

Your email address will not be published.

Susiję įrašai

Įveskite raktinį žodį